Hizmet Verdiğimiz Ürünler

Her biri alanında deneyimli ve teknik bilgi olarak donanımlı kadromuzla İzmir'in tüm ilçelerinde Regal ürünlerinizin tamiri ve bakımında yanınızdayız.

Servis Talebi İçin » 0232 388 89 88
İzmir Regal Buzdolabı Servisi

Nofrost Regal buzdolabı alt tarafı soğutmuyor,az soğutuyor,motor çalışmıyor veya buzdolabı buzlanma yapıyor gibi birçok arıza çeşitlerinde avantajlı fiyatlarımız ve kaliteli servis hizmetimiz ile yanınızdayız.

İzmir Regal Klima Servisi

Regal klima yer değiştirme,klima gaz sarjı fiyatları,klima motoru çalışmıyor,klima ısıtmıyor veya soğutmuyor arıza tiplerinin onarımı ve klima bakımı hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Regal bulaşık makinesinin su akıtması sigorta attırması sesli çalışması veya çalışmaması sıklıkla karşılaşılan arıza tipleridir.Sizde hemen teknik destek almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Regal çamaşır makineniz çalışmıyor mu ? Veya sıkmaya geçerken sallanıyor ses çıkarıyor çamaşırları yırtık çıkarıyor ya da makineniz su almıyor & boşaltmıyor arızalarından herhangi birini veriyorsa bizimle iletişime geçebilir kısa sürede teknik servis talep edebilirsiniz.